piatok, 24 mája, 2024
DomovSúťažZapojte sa do súťaže o najšpinavšiu fasádu

Zapojte sa do súťaže o najšpinavšiu fasádu

Nina Sovič

Nielen okolie bytových domov si zaslúži byť upravené. Netreba zabúdať ani na naše bytové domy a ich fasády. Na vonkajšiu fasádu bytových domov vplýva mnoho faktorov, ktoré sa podpíšu nielen na jej vizuálnej stránke, ale zanedbané a znečistené fasády môžu vplývať aj na zdravie obyvateľov bytového domu. Nánosy špiny, znečistenie z dažďov, smog, prach, plesne či graffiti. Toto všetko sa roky usádza do spórov neudržiavanej fasády.

Aby fasáda bytového domu slúžila svojmu účelu a bola pre obyvateľov bytových domov nielen funkčná, ale aj zdraviu nezávadná, je potrebné sa o ňu pravidelne starať. Ak ju budeme zanedbávať, ľahko sa môže stať, že svojou nečinnosťou spôsobíme nezvratné škody, čo bude viesť k finančne náročnej rekonštrukcii fasády.

O fasádu je teda nutné sa pravidelne starať, pretože v konečnom dôsledku na zanedbanie starostlivosti doplácajú práve obyvatelia žijúci v bytovom dome, ktorí sú tieto nečistoty a plesne zachytené na fasáde nútení dýchať.

Máte fasádu bytového domu takú špinavú, že už nie je viditeľná jej pôvodná farba? Tak takýto bytový dom je ideálnym kandidátom na zapojenie sa do súťaže. Zapojením sa môžete získať čistú a zdraviu nezávadnú fasádu bytového domu.

Hlavným účelom súťaže je poukázať na problém starostlivosti o zdravie, čistotu a životné prostredie v bytovom dome, zlepšovanie kvality bývania a zvyšovanie celkového komfortu. Súťaže sa môže zúčastniť akýkoľvek bytový dom v správe profesionálneho správcu alebo spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov.

V spolupráci so spoločnosťou UMYJEM TO SK, s.r.o. sme pripravili v poradí už druhý ročník súťaže o najšpinavšiu fasádu v roku 2021. Opäť stačí splniť iba zopár základných podmienok na zapojenie sa do súťaže a tentokrát môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Odfoťte špinavú fasádu bytového domu a pošlite nám ju na kontaktný e-mail
určite dôvody, prečo by mal vyhrať práve váš bytový dom.

Aké ceny získavajú výhercovia súťaže o najšpinavšiu fasádu?

  • prvou cenou je 50 % zľava na kompletné umytie bytového domu a 500 bytíkov od ZLSBD,
  • druhou cenou je 30 % zľava na kompletné umytie bytového domu a 300 bytíkov od ZLSBD,
  • treťou cenou je 15 % zľava na kompletné umytie bytového domu a 200 bytíkov od ZLSBD.

Ku každej z troch cien dostanú výhercovia ako bonus bezplatné ČLENSTVO v ZLSBD na nasledujúci rok zadarmo!

Najneskôr do 31. augusta 2021 nám uvedené informácie pošlite na adresu
umyjemto@lepsiasprava.sk

SÚVISIACE ČLÁNKY

Šéfredaktor odporúča

Buďte v obraze!

Dozveďte sa všetky dôležite informácie ako prvý!

Náš tím pravidelne posiela aktuálne informácie o správe bytových domov.

Pridajte sa do nášho newslettra.