Seminár o lepšej správe bytového domu v Bratislave
Chcete sa dozvedieť niečo nové a rozšíriť si obzory v problematike bytovej agendy a ďalších súvisiacich tém? Čítajte ďalej.
Bezplatný „Seminár o lepšej správe bytového domu“ organizuje Združenie pre lepšiu správu bytových domov za účelom zvyšovania kvality správy bytových domov na Slovensku a orientácie v právnych predpisoch. Na seminári sú prezentované hlavne praktické riešenia každodenných problémov pri výkone správy podľa zákona č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v nadväznosti na iné právne predpisy. Na seminári budú prezentované názory odborníkov s dlhoročnou praxou. Príďte si nielen vypočuť, ale hlavne s nimi diskutovať a dosiahnuť tak lepšiu správu bytových domov.
Seminár je vhodný pre každého obyvateľa bytového domu. Program, mená rečníkov a prednášajúcich či diskutované témy sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.